O nás

Funbikes.cz

Funbikes není jen internetovým obchodem nebo obyčejnou cykloprodejnou. Díky vlastnímu obchodu a multifunkčnímu prostoru v Bořivojově ulici 108 v Praze na Žižkově je i místem, kde můžete potkat stejně naladěné lidi, pročíst si nejrůznější publikace s cyklo tématikou a k tomu si ještě dát výbornou kávu značky Saquella. Občas se u nás můžete stavit i na párty nebo filmovém promítání. Snažíme se nedělat věci napůl a vytvářet tak místo, kde se budeme cítit dobře nejen my, ale především vy, naši zákazníci. 

Tak se stavte a proberte u nás stavbu svého nového kola, nakupte doplňky nebo nepostradatelné kousky od kultovní americké značky Chrome. A nebo si jen vychutnejte skvělou kávu a Almdudler.

Stavba kol na zakázku (fixed gear, single speed, kolo do města, na silnici i pro holky)

Pro naše zákazníky, kteří chtějí stále častěji poradit i se stavbou vlastních kol, realizujeme zakázkové stavby jak z nových, tak i použitých komponentů. Baví nás pro ně vymýšlet nové kombinace nebo jen dotvářet jejich vlastní představu. Žádný nápad nezůstane v našich rukou nevyslyšen. Při stavbě kol používáme jak nové díly, které najdete v našem e-shopu, tak komponenty, které speciálně objednáváme - především od značek Eighth Inch, RH+O, Miche, Nitto, Token, BLB, Phil Wood, Sugino, Velocity, H Plus Son, Brooks a dalších.

Rozhodně se neomezujeme jen na nabídku nových custom biků, ale renovujeme i stará dráhová kola pro fixie a téměř vše co má dvě kola. Vyjdeme vám vstříc - od nanesení nového laku až po kompletní stavbu. 

Servis

Součástí našeho showroomu je i dílna, kde kromě stavby servisujeme všechny typy kol. Vaše kolo u nás může projít jak lehkou pravidelnou údržbou, tak i kompletním servisem. 

Na přání vám zapleteme kola (pro správné napnutí paprsků používáme tenzometr). Kromě nábojů a ráfků, které najdete v e-shopu, můžeme rovněž zaplétat na náboje Miche, Sturmey Archer, barevné BLB nebo Aby.K s ráfky Eighth Inch, RH+O, Velocity, H Plus Son nebo Remerx. Paprsky mohou být kromě klasických ocelových stříbrných a černých i s barevnou povrchovou úpravou. Vše záleží jen na Vaši představivosti!