Blog

Berliner Fahrrad Schau

Letos jsme se konečně vypravili na Berliner Fahrrad Schau a udělali jsme dobře. Nešlo o žádnou masovku, ale menší veletrh v Kreuzbergu s moc příjemnou atmosférou. My jsme byli zvědaví hlavně na 8bar bikes, značku, kterou u nás nově koupíte a byli jsme z jejich kol nadšení. 

Pokračovat >

FUNCAFÉ

Kromě servisu a krámku jsme se rozhodli využívat náš prostor i trochu jinak a přivádět k nám i lidi, kteří by do Bořivojky možná vůbec nezabloudili. Alespoň ne do Funbikes. Vybavili jsme se skvělým poloprofesionálním kávovarem, díky kterému můžeme zákazníkům i kolemjdoucím servírovat výbornou kávu Saquella. Občas k nám kromě kávy můžete zajít i na party nabo výstavu. I party děláme trochu jinak než ostatní - ochutnáte na nich totiž vždycky skvělý, navíc tématicky laděný, drinky od Hannah. Naposledy jsme u nás přivítali kamaráda Hrícu s jeho cyklem fotografií STREETS. A plánujeme další akce!

Pokračovat >

STREETS

Vernisáž našeho kamaráda Hríci, která u nás proběhla 13. března, byla moc příjemná. Sešli se fajn lidi, Hannah míchala klasicky výborný drinky a sklep jsme stihli vyčistit, takže bylo kam pověsit fotky. Mrkněte na pár selfíček, který jste si sami vyfotili. 

Pokračovat >

STREETS Vernisáž

Bořivojova 108 není jen obyčejnou prodejnou, ale multifunkčním prostorem, což jsme vám chtěli dokázat už v minulém roce sérií našich žižkovských parties. Pokračujeme i v roce 2014. Rádi bychom Vás pozvali na vernisáž a jednodenní výstavu fotografického cyklu s názvem STREETS od našeho kamaráda Hrici (Petr Hricko Photography). 
Za barem opět Xannax Saleh!

Těšíme se. 

Facebook event