Blog

GARAGE RACE 2014: boj do posledního dechu

Minulý víkend se jel už čtvrtý Garage Race. Tradiční lokalitu jsme letos pozměnili trochu netradiční tratí opepřenou o překážky a jízdu doleva. K té jsme se nemohli dlouho odhodlat a nakonec vidíme, že to bylo jen k dobru. 

Pokračovat >

FUNCAFÉ

Kromě servisu a krámku jsme se rozhodli využívat náš prostor i trochu jinak a přivádět k nám i lidi, kteří by do Bořivojky možná vůbec nezabloudili. Alespoň ne do Funbikes. Vybavili jsme se skvělým poloprofesionálním kávovarem, díky kterému můžeme zákazníkům i kolemjdoucím servírovat výbornou kávu Saquella. Občas k nám kromě kávy můžete zajít i na party nabo výstavu. I party děláme trochu jinak než ostatní - ochutnáte na nich totiž vždycky skvělý, navíc tématicky laděný, drinky od Hannah. Naposledy jsme u nás přivítali kamaráda Hrícu s jeho cyklem fotografií STREETS. A plánujeme další akce!

Pokračovat >

STREETS

Vernisáž našeho kamaráda Hríci, která u nás proběhla 13. března, byla moc příjemná. Sešli se fajn lidi, Hannah míchala klasicky výborný drinky a sklep jsme stihli vyčistit, takže bylo kam pověsit fotky. Mrkněte na pár selfíček, který jste si sami vyfotili. 

Pokračovat >