Blog

#FUNBIKESSTREETS zná vítěze

Fotografická soutéž, která skončila 15. ledna má své vítěze, které jsme vyhlásili na páteční party.

Fotky ze soutěže můžete prohlížet na instagramu nebo facebooku pod hashtagem #FUNBIKESSTREETS. Budeme rádi, když tento hastag budete využívat i dál pro sdílení zajímavých street fotek. Hodně nás to bavilo.

Děkujeme všem za zasílání inspirativních fotek. Fotky byly skvélé, ale vyhrát mohl jen jeden a pototce Petr Hricko to neměl vůbec jednoduché. 

Video z vyhlášení naleznete úplně dole...

Výsledky:

1. yourhead

2. mikesilovu

3. honzapav

 

#FUNBIKESSTREETS from FunBikes on Vimeo.

#FUNBIKESSTREETS

Zajímá nás, jakým okem se díváte na svět kolem vás a jak vás pohyb po městě inspiruje. Jestli patříte mezi ty, kteří ho navíc pravidelně zachycují svým smartphonem nebo foťákem, jste tu na správném místě. Ukažte nám i ostatním vlastní street fotky a ovládněte Instagram. 

Náš kamarád fotograf Petr Hricko nám v příštích týdnech pomůže najít dalšího nadějného street fotografa - na Instagramu a dalších sociálních sítích. Tak se podělte o ty nejzajímavější fotky - čím víc jich pořídíte, tím lépe. Petr bude hodnotit celkovou práci fotografa a nikoli jednotlivé fotky.

Fotky s hashtagem #funbikesstreets můžete nahrávat od 26.11.2014 do 15.1.2015 na Instagram, Facebook i Twitter.

Nejlepší fotograf dostane od Funbikes fotobatoh Chrome Niko Pack v hodnotě 5390,- Kč a možnost uspořádat výstavu svých street fotek ve FunBikes sklepní galerii včetně party.

Fotky si prohlížejte pod #FUNBIKESSTREETS na všech sociálních sítích. Na našem Facebookovém profilu budete mít možnost sledovat i fotky z istagramu.

Tip: Myslete na to, že váš profil na Instagramu musí být veřejně přístupný, aby bylo možné se na vaše fotky podívat.

 

 Petr Hricko @hricca

Teplický fotograf, který začal fotit v roce 2003, kdy vážně onemocněl a kamarád mu přinesl foťák, aby ho přivedl na jiné myšlenky. Od té doby se snaží zachytit svým osobitým stylem vše zajímavé z jeho okolí.

Od roku 2012 se fotografování stalo jeho prací. S rozmachem sociálních sítí se mu daří oslovovat svojí tvorbou čím dál víc lidí. Sledujte, jeho nezaměnitelný styl.