Funbikes Scrap Race 2015 - Součást festivalu InDust3

2. ročník Funbikes Scrap Race

O nadcházejícím víkendu (od pátku 11. září do neděle 13. září) ožije Praha znovu městskou cyklistikou. Chystá se totiž druhý ročník INDUST3 Urban cycling festivalu, jehož součástí je i překážkový závod Funbikes Scrap Race. Novinkou letošního ročníku je i nové festivalové místo - areál pražského výstaviště v Holešovicích. Jeho nespornou výhodou je skvělá dostupnost pro závodníky i jejich doprovod a fanoušky.
My ve Funbikes se těšíme nejen na závody, ale v podstatě na celý den, kdy na návštěvníky čekají Djs sety (zahraje dMIT.RY, XANNAX a Polygon DJs), koncert kapely Hanba, dobré jídlo i pití na baru.
Pro vítěze ženské i mužské kategie jsou připraveny zajímavé ceny od Hiplok, Freshlabels, Iriedaily.  Hlavní cenu pro vítěze všech závodů v rámci INDUST3 přichystal Bombtrack ocelovou rámovou sadu Needle.

Zaregistruj se včas

Přihlaste se do závodu pomocí registračního formuláře. Možnost registrace bude i hodinu před závodem, ale registrací předem nám pomůžete s organizací a zbyde víc času na hladký průběh samotného závodu.
Sledujte festivalový  facebook, kde najdete informace o novinkách, cenách pro vítěze a důležitých organizačních náležitostech.